Ponuka bední

Máte otázku?

Telefón
+421 948 044 322
E-mail
lavrisinova@sbernesurovinyuh.cz
Skype
SSUH - Slovakia
Napíšte nám z webu »

AKCIA TÝŽDŇA

MEĎ MIX

100 Kč / kg

Podporujeme

Upracme Česko

V roku 2015 sa už po druhý krát uskutočnila dobrovoľnícka upratovacia akcia s názvom Upracme Česko. Jej cieľom je zbaviť české mestá, obce a prírodu voľne odhodeného odpadu a čiernych skládok a zároveň upozorniť na dlhodobo neriešenú problematiku čiernych skládok. Akciu sme podporili mediálne aj firemným upratovaním.

 

 

Slovácké leto

Každý rok sa historické priestory Uherského Hradište premenia na plážové centrum, ktoré ponúka jedinečný športový zážitok doplnený bohatým kulturním vyžitím. Športovo-spoločenská akcia Slovácké léto vznikla v roku 2008 z iniciatívy miestnych nadšencov plážového volejbalu a stala sa rešpektovanou športovo-kultúrnou událosťou.

 

Pol litra nádeje

Podporili sme darcovstvo krvi špeciálnym projektom „Půl litru naděje“. Usporiadateľom projektu je rádio Kiss Publikum a spoločnost Sběrné suroviny UH, s.r.o., sa do projektu zapojuje ako partner pravidelne.

Komu nie je ľahostajný ľudský život, môže prísť darovať svojho pol litra nádeje do nemocnice v Zlíne, Vsetíne a Uherskom Hradišti.

 

 

Športovec roku mesta Uherské Hradište

V piatok 14. februára vyhlásilo mesto Uherské Hradište víťazov ankety Športovec roku 2013. Šestnásty ročník ocenenia športovcov hostili významné športové osobnosti. Ceny oceneným športovcom odovzdali napr. bývalí českí futbaloví reprezentanti Vladimír Šmicer a Ladislav Vízek.

Každoročná anketa Športovec roku mesta Uherské Hradište sa za roky svojho konánia stala významnou akciou. Sme radi, že sme mohli Športovca roku opät podporiť i my.

 

Benefičný koncert - Uherskohradišťská nemocnice, a.s.

V kine Hvězda v Uherskom Hradišti sa v stredu 11. decembra 2013 uskutočnil benefičný koncert kapely F Dur Jazz Band na podporu oddelenia následnej starostlivosti uherskohradišťské nemocnice, ktorý bol prvnou lastovičkou z rady plánovaných akcií v rámci projektu „Rok seniora“, ktorý nemocnica vyhlásila na rok 2014.

 

 

 

 

Babybox v Uherskom Hradišti

Společnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o. sa v júli roku 2013 finančne podieľala na zriadení 57. BabyBoxu - tentokrát v areály uherskohradišťskej nemocnice. Informácie o jeho uvedenia do prevádzky sú tu.

 

 

Súťaž Najlepší podnikateľský zámer

Súťaž „Najlepší podnikateľský zámer“ je odborne-kreatívna súťaž určená pre všetkých záujmcov z rady študentov stredných, vyšších odborných a vysokých škôl a širokej verejnosti (absolventi, začínajúcí podnikatelia, Start-upy atď.) v Zlínskom kraji. Predmetom súťaže je vytvorenie vlastného originálného podnikateľského zámeru, a to na ľubovoľnú témuVyhlasovateľom a organizátorom súťaže je Technologické inovační centrum. Společnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o. je partnerom súťaže.

 

Sociálny automobil

Sběrné suroviny UH, s.r.o., prispeli na prevádzku sociálneho automobilu Domácí péče Zdislava - Veselí nad Moravou.

 

Hokej Uherský Ostroh

Spoločnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o podporuje taktiež mladých športovcov na ľade - Hokejový klub v Uherském Ostrohu.

 

 

 

 

DHK Uherské Hradiště

Spoločnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o podporuje aj mladých hádzanárov - Hádzanársky oddiel Uherské Hradište.

 

 

 

 

1.AC Uherský Brod

Společnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o podporuje tiež mladé uherskobrodské florbalistky - Florbalový oddíl 1.AC Uherský Brod.

 

 

 

 

ŠSK Větrná Uherské Hradiště

Společnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o podporuje aj mladé uherskohradišťské florbalisty - Florbalový oddíl ZŠ Větrná.

 

 

 

 

Orel Uherské Hradiště

Společnosť Sběrné suroviny UH, s.r.o podporuje tiež mladé uherskohradišťské florbalisty - Florbalový oddíl Orel Uherské Hradiště.